Vaše balíky doručíme v celej Európe

Ako rýchlo príde balík s GLS

Pri rozhovoroch s obchodnými partnermi, ktorí prevádzkujú e-shop sa najčastejšie stretávame s otázkami na rýchlosť prepravy, cenu a komplexnosť služieb pre ich zákazníkov. Najmä pri exporte obchodných partnerov zaujíma spôsob prepravy, či ich tovar pôjde cez rôzne subdodávateľské spoločnosti, ktoré môžu poskytovať rozdielnu kvalitu, môže dochádzať k chybám a poškodeniam, alebo bude ich tovar prepravený v jednotnej vlastnej sieti. GLS pôsobí vo vlastnej silnej jednotnej európskej sieti zahŕňajúcej 41 krajín Európy. Vďaka ich vzájomnému prepojeniu vieme zákazníkom ponúknuť zaujímavé prepravné časy a služby pre komfort a informovanosť adresáta nielen na Slovensku ale v celej Európe. Pre exportérov do Maďarska môže byť veľmi zaujímavý 24 hod. servis z celého územia Slovenska.

Vnímame trend, kedy sa hranice medzi jednotlivými krajinami „mažú“ a zákazníci očakávajú kratšie prepravné časy a portfólio služieb rovnaké ako pri tuzemských prepravách.

Prepravné časy GLS kuriér

K najobľúbenejším službám pre informovanosť a komfort adresátov určite patria SMS a E-mail notifikácie.

GLS to zastrešuje smart službou FlexDeliveryService, ktorá príjemcu informuje o pohybe balíka spoločne s detailnými informáciami o doručení. Služba zákazníkovi poskytne informáciu o predpokladanom čase doručenia a umožní mu aktívne vstúpiť do doručovacieho procesu ešte pred prvým pokusom o doručenie. Môže sa rozhodnúť, či mu vyhovuje doručenie v daný deň, presunie si ho na iný termín, alebo si zvolí vyzdvihnutie na odbernom mieste Parcel Shop v čase, kedy to vyhovuje jemu. Bez ohľadu na to, v ktorej z krajín zapojených do tejto služby nakupujúci objednáva tovar online, GLS ho bude informovať o doručení v jeho rodnom jazyku. Pre prevádzkovateľa eshopu to zároveň znamená, že doručenie môže nechať v plnej miere na kuriérsku spoločnosť a na flexibilné prispôsobenie samotných zákazníkov. Eshop nemusí riešiť otázky zákazníkov ohľadne termínu a času doručenia alebo prepravného čísla pre sledovanie cesty balíka.

Sme tu pre Vás

info@
gls-slovakia.sk

18 585