Nájdete nás v Budči

Na Slovensku sme v apríli 2017 začali s budovaním moderného centrálneho prekladiska v Budči. Vyrástlo v rekordne krátkom čase. Už v novembri prebiehalo triedenie v nových priestoroch.

Stavbu sme realizovali na „zelenej lúke“ s možnosťou jej ďalšieho rozšírenia, čím sa dá dosiahnuť zdvojnásobenie existujúcej kapacity spracovania balíkov. Nový komplex vytvoril aj moderné kancelárske priestory, do ktorých sa presťahovalo vedenie firmy na Slovensku.

Našim cieľom je poskytnúť zákazníkom komplexné služby pri doručovaní balíkových zásielok, nielen na Slovensku, ale aj v celej Európe, využívajúc výhody spoločného jednotného logistického systému v týchto krajinách.

 

Sme tu pre Vás

info@
gls-slovakia.sk

18 585

Ulovte si teraz 20% zľavu zo všetkých balíkov odosielaných online prostredníctvom GLS portálu https://www.glskurier.sk/poslatbalik/, do vybraných krajín: Slovensko, Česká republika, Maďarsko, Nemecko, Rakúsko, Francúzsko, Holandsko.

Na uplatnenie zľavy je potrebné zadať presný názov kupónu: JESENSK2022, JESENCZ2022, JESENHU2022, JESENDE2022, JESENAT2022, JESENFR2022, JESENNL2022, s dátumom do 31.10.2022.

*platí pre jednorazovú prepravu.