Nové depá v GLS Slovakia

Rok 2020 je pre spoločnosť GLS Slovakia prelomový aj z pohľadu rozširovania prepravných kapacít, rovnako aj kapacít na spracovanie balíkov v našich centrálnych aj lokálnych prekladiskách.

V  čase šírenia sa koronavírusu a neustáleho rastu objemov balíkov sa snažíme o zabezpečenie väčšieho pohodlia a komfortu pre našich zákazníkov aj zmluvných partnerov.

„V priebehu tohto roka sa nám podarilo otvoriť rekordný počet 5tich nových dep – Humenné, Levice a Vrbové, Považské Podhradie a Martin. Vďaka tomu sa dostávame stále bližšie k zákazníkom po celom Slovensku a tiež nám to umožňuje efektívnejšie využiť potenciál našich doručujúcich kuriérov.“ približuje manažér operatívy GLS., Ing. Ján Prečuch.

V spoločnosti GLS Slovakia stále inovujeme. V podstate vo všetkých našich depách sa nám navyše podarilo zmodernizovať technológiu, potrebnú na ranné a večerné spracovanie balíkov. Vďaka tomuto kroku kuriéri strávia menej času v depe a môžu sa viac venovať zákazníkom a práve rýchlemu, flexibilnému a spoľahlivému doručovaniu balíkov.

Sieť dep neustále rozširujeme pre Vás, Vaše potreby a želania.

Udržanie kvality služieb a systémových riešení sú pre našu spoločnosť kľúčové.

V stratégií otvárania nových dep budeme pokračovať aj v roku 2021.

 

Tím GLS Slovakia

Sme tu pre Vás

info@
gls-slovakia.sk

18 585