V Balíkomate si môžete balík vyzdvihnúť 3 pracovné dni

Balíkomat GLS

Pre zvýšený záujem o vyzdvihnutie balíkov v Balíkomate upravujeme dobu uskladnenia balíka na 3 pracovné dni s platnosťou od pondelka 18.2.2019.

Presmerovanie balíka do inteligentného automatu GLS Balíkomat alebo do odberných miest GLS Parcel Shop môžete využiť, ak sa časovo neviete zladiť s kuriérom. Balík si môžete vyzdvihnúť do 3 pracovných dní.

Nájdite váš najbližší GLS Balíkomat a Parcel Shop: www.gls-group.eu/SK/sk/vyhladavac-parcelshopov

Balíkomat, Parcel Locker GLSPraktický príklad:

Kuriér v pondelok po dohode s príjemcom balíka tovar uloží do Balíkomatu a príjemca dostane o uložení notifikačný e-mail.

V utorok plynie 1. deň uskladnenia, v stredu plynie 2. deň uskladnenia a príjemca dostáva pripomínajúci e-mail, vo štvrtok plynie 3. deň uskladnenia a príjemca dostáva e-mailovú notifikáciu, že plynie posledný deň pre vyzdvihnutie. Ak si príjemca do tohto dňa balík nevyzdvihne, nasledujúci pracovný deň, v tomto prípade v piatok, balík odosielame naspäť odosielateľovi. Cez víkend je balík v Balíkomate uskladnený bez plynutia doby uskladnenia a doba určená na vyzdvihnutie sa o tento čas automaticky predlžuje. Príjemca balíka je o uložení do Balíkomatu a plynutí doby uloženia informovaný cez e-mailové notifikácie, ak k balíku odosielateľ poskytne e-mailovú adresu príjemcu.

 

 

Sme tu pre Vás

info@
gls-slovakia.sk

18 585