O GLS

GLS General Logistics System Slovakia, s.r.o. je dcérskou spoločnosťou General Logistics Systems BV (so sídlom v Amsterdame). GLS zabezpečuje spoľahlivé kuriérske služby vysokej kvality a svojim portfóliom služieb ponúka vysoký komfort doručovania balíkov pre tisíce zákazníkov denne po celom Slovensku.

Cieľom GLS Slovakia je byť „Slovenským lídrom v oblasti kvality“. V tejto súvislosti je kladený veľký dôraz na udržateľnosť kvality prostredníctvom siete pobočiek GLS po Slovensku v rámci programu Climate Protect – ochrana životného prostredia.

GLS Slovakia pozostáva z 1 centrálneho HUB-u a 27 diep. Viac ako 100 zamestnancov GLS sa denne stará o Váš komfort pri doručovaní Vašich balíkov.

Povedali o nás

S GLS spolupracujeme dlhodobo už niekoľko rokov, presvedčila nás kvalita doručenia v každom období, aj v období pred Vianocami, keď kuriérske spoločnosti mávajú najväčší nápor zásielok. Široká paleta služieb nám pomáha riešiť aj zvozy od zákazníkov a ponúkajú nám flexibilitu v doručovaní aj vyzdvihovaní zásielok na Slovensku aj v zahraničí.

Mgr. Ľuboš Baran, pilulka.sk

Vďaka GLS Slovakia sa nám zvýšilo pozitívne povedomie u našich zákazníkov. Som rád za komunikáciu a vždy promptne vyriešené otázky.

Určite odporúčam spoločnosť GLS ako partnera všetkým e-shoperom v oblasti logistiky. Ak chcete prosperovať, GLS je správna voľba.

Kabelky Výpredaj

GLS je profesionálna spoločnosť, ktorá má pre svojich klientov množstvo výhod. Rovnaká IT integrácia vo všetkých krajinách umožňuje jednoduchý rozvoj na mnohých trhoch. Kvalita je definitívne zaručená. Komunikácia je rýchla a transparentná. Naši klienti sú radi, že spolupracujeme s GLS.

Michal Prochownik

Sme vďační za spoluprácu s GLS, vždy nám spoľahlivo doručia balík k zákazníkovi. Zároveň sa tešíme nízkemu počtu reklamácií.

ORIN Slovakia

Ak začnete podnikať v online priestore ako e-shop, tak v prvom rade chcete voliť ako svojich partnerov firmy s tradíciou, aby zabezpečili bezpečnosť a úplnosť doručovaných zásielok.
GLS je firmou, ktorá sa opiera o výsledky a vie ponúknuť kvalitné služby presahujúce stredoeurópske hranice, čo je pre nás ako expandujúcu spoločnosť vysoko dôležité.

Boris Gogola, CEO TAKOY.sk

Sme tu pre Vás

info@
gls-slovakia.sk

18 585